• 2015 Pierwsza Komunia SP 9 STO i SP 313 – Zdjęcia gotowe do zamawiania!

  Zapraszam do wybierania i zamawiania zdjęć !

  Zdjęcia w galeriach są po wstępnej selekcji, bez korekty kolorystycznej i jasności.  Zdjęcia przez Państwa zamówione zostaną poddane obróbce i dopiero po obróbce zostaną zrobione odbitki. Kolorystyka będzie spójna i wyrównana jasność, kontrast. proszę się nie obawiać że cześć zdjęć jest ciemniejszych. 

  UWAGA  Bardzo ważne, do zrealizowanie zamówienia konieczne jest imię i nazwisko dziecka i adres e-mail bądź telefon kontaktowy. Inaczej nie będę mógł potwierdzić zamówienia, wyjaśnić ew niejasności i umówić się na odbiór. UWAGA
  Zlecenia bez danych będą oczekiwały na kontakt ze strony zamawiającego przed realizacją.
  Bardzo polecam zamawianie dodatkowych odbitek, wydruków w ramkach – szczególnie grupowych, odbitki są liczone po kosztach w specjalnej cenie na najlepszym papierze . Z doświadczenia wiem , że potem klientom zazwyczaj nie udaje się pójść do laboratorium, zamawiać, odbierać, poprawiać. Lepiej to zrobić za jednym razem i cieszyć się pięknymi odbitkami, móc je pokazać rodzinie.

  Zapraszam do zamawiania zdjęć!

  http://1komunia.colorphoto.pl/2015/23.05/

  Jeżeli chcieli by państwo wybierać zdjęcia za kilkoma podejściami proszę po prostu wysłać kilka zamówień, przy opuszczaniu galerii warto zapamiętać jej numer aby można było łatwo do niej wrócić.  Jeżeli nie zamkniemy okna przeglądarki wybór zdjęć powinien pozostać na komputerze.

   

Comments are closed.